Poprzedni
Maj 2020
Następny
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Licznik odwiedzin:
Liczba dzisiejszych odwiedzin: 78
Liczba odwiedzin od dnia 07.02.2014: 220 471
Teraz on-line: 2

Koła zainteresowań


 

nazwa

osoba prowadząca

termin

Koło kreatywnego malucha

Elżbieta Płonkowska

Wtorek

5 lekcja

Mały ratowniczek

Beata Czado

Wtorek

5 lekcja

Koło plastyczne

Renata Stróżczyńska

Środa

6 lekcja

Koło europejskie

Elżbieta Frankiewicz

Poniedziałek

5 lekcja

Koło informatyczne

Barbara Siemiginowska

Poniedziałek

6 lekcja

Koło artystyczne

Renata Frydrych

Środa

5 lekcja

Kodowanie na dywanie

Agnieszka Skrzypek Zdziennicka

Wtorek

5 lekcja

Koło redakcyjne

Izabela Statkiewicz

Aneta Raczykowska

czwartek

7 lekcja

Koło teatralne

Małgorzata Stańko

środa

7 lekcja

Koderzy

Aneta Raczykowska

poniedziałek

7 lekcja

Koło plastyczne

Urszula Sawicka

środa

7 lekcja

Koło matematyczne

„Z matematyką

na TY”

Agnieszka Ratajczak

czwartek

7 lekcja

SKS

piłka ręczna

Agnieszka Wawrzyniak

czwartek

7 lekcja

Koło biologiczne

Karolina Stróżyk

wtorek

8 lekcja

Koło geograficzne

Małgorzata Kowalczuk

wtorek

7 lekcja

Koło wokalne

Weronika Gałek-Flasińska

wtorek

7 lekcja

Koło historyczne

Katarzyna Walkowiak

wtorek

7 lekcja

Konwersatorium język angielski

Michał

Dalidowicz

środa

6 lekcja

Koło kulinarne

Karolina Szałaśna

wtorek

7 i 8 lekcja

Koło matematyczne

Ewa Szamrej

poniedziałek

7 lekcja

Koło matematyczne

Dorota Heppel-Kościelny

środa

8 lekcja

Koło języka angielskiego

Tomasz

Mikołajczyk

środa

6 lekcja

 

 

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne kl. 0-7

Osoba prowadząca

klasa

termin

Elżbieta Płonkowska

 

3b,3c

Poniedziałek

6 lekcja

Elżbieta Płonkowska

 

4a

Środa

6 lekcja

Grażyna Knapik

5b

Poniedziałek

6 lekcja

Grażyna Knapik

5c

Poniedziałek

7 lekcja

Grażyna Knapik

7b

Poniedziałek

8 lekcja

Grażyna Knapik

5a

Wtorek

6 lekcja

Grażyna Knapik

5d

Środa

6 lekcja

Grażyna Knapik

6a

Piątek

7 rano

Grażyna Knapik

4b

Piątek

6 lekcja

Małgorzata Chorążyczewska

2c, 3c

Wtorek

7 rano

Małgorzata Chorążyczewska

7b, 7c

Środa

7 rano

Małgorzata Chorążyczewska

6g, 6d

Poniedziałek

6 lekcja

Małgorzata Chorążyczewska

5f, 6c

Wtorek

6 lekcja

Danuta Krasowska

6b, 6e

Wtorek

7 rano

Danuta Krasowska

6e, 6f

Piątek

7 rano

Danuta Krasowska

6f

Piątek

6 lekcja

Danuta Krasowska

3a

Środa

5 lekcja

Karolina Ruczewska

0a

Piątek

4 lekcja

Karolina Ruczewska

0b

wtorek

4 lekcja

 

Zajęcia z obcokrajowcami

Osoba prowadząca

termin

Aneta Torchała

Poniedziałek

5 i 6 lekcja

Aneta Torchała

Wtorek

5 lekcja

Aneta Torchała

Środa

5 i 6 lekcja

Aneta Torchała

Czwartek

5, 6, 7 lekcja

Aneta Torchała

Piątek

5 lekcja

Małgorzata Chorążyczewska

Czwartek

7 rano

Renata Frydrych

Poniedziałek

godz. 7.00

Renata Frydrych

środa

godz. 7.00

 

Beata Czado

wtorek

godz. 7.00

Beata Czado

Piątek

godz. 7.00

Janina Gudynowska

wtorek

1 lekcja

Janina Gudynowska

środa

1 lekcja

 

Gimnastyka korekcyjna klas 1-3

Piotr Ciechanowicz

środa

7 lekcja

Piotr Ciechanowicz

czwartek

7 lekcja

 

Zajęcia dydaktyczno –wyrównawcze

Hanna Święcicka

1b

poniedziałek

5 lekcja

Hanna Święcicka

3c, 4b

poniedziałek

7 lekcja

Hanna Święcicka

5a, 5d

poniedziałek

8 lekcja

Hanna Święcicka

5f, 6d

wtorek

8lekcja

Hanna Święcicka

3a, 3b

środa 5 lekcja

Hanna Święcicka

6f, 5d

środa 8 lekcja

Hanna Święcicka

1d

czwartek 5 lekcja

Hanna Święcicka

4a

czwartek 7 lekcja

Hanna Święcicka

6a, 7c

czwartek 8 lekcja

Hanna Święcicka

5d, 6d

piątek 6 lekcja

Elżbieta Frankiewicz

2c,3c,4b

czwartek godz.7.00

Halina Dembowska

5b,5d

poniedziałek 7 lekcja

6e

poniedziałek 6 lekcja

Karolina Stróżyk

5b

środa 7 lekcja

7a

środa 8 lekcja

Małgorzata Krasoń

5c

czwartek 6 lekcja

Agnieszka Ratajczak

5e

czwartek 6 lekcja

6g

piątek 6 lekcja

Ewa Wójcik

6c

czwartek 6 lekcja

7b

czwartek 8 lekcja

Ewa Szamrej

7c

poniedziałek 8 lekcja