Października 2020
Liczba odwiedzin od dnia 07.02.2014: 238 154

Wydarzenie

< Ogólnopolski projekt edukacyjno-czytelniczy „Czytam z klasą- lekturki spod chmurki”
2020-05-20 13:01 Wiek: 151 days

A W MOIM SERCU MAJ...

Na początku miesiąca w naszej szkole ogłoszona została akcja A W MOIM SERCU MAJ... Celem projektu było niesienie nadziei w tych niecodziennych i niełatwych czasach.

W ramach akcji uczniowie wykonali prace plastyczne, w których wyrazili, czym w maju raduje się ich serce. Następnie umieścili je w dobrze widocznym miejscu swojego domu (w oknie, na drzwiach wejściowych, na balkonie, na ogrodzeniu, na klatce schodowej). Kolorowe, wesołe i pogodne rysunki znakomicie odzwierciedliły urok miesiąca maja, rozkwitającą w nim przyrodę oraz budzące się do życia nasze serca.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w akcji A W MOIM SERCU MAJ... i swoimi pracami urzeczywistnili słowa Olgi Tokarczuk „Skoro można pomyśleć, że może być lepiej, to znaczy, że już jest lepiej”.

GALERIA PRAC

Organizatorzy: