Kwiecień 2020
Liczba odwiedzin od dnia 07.02.2014: 213 993

Wydarzenie

< Prezentacje gminne Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego PRO ARTE 2020 już za nami…
2020-02-25 19:11 Wiek: 41 days

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Świebodzinie informuje, że nabór do przedszkola oraz klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021 odbywać się będzie drogą elektroniczną. W budynku SP6, os Łużyckie 28 - od nowego roku szkolnego powstanie: Zespół Edukacyjny nr 1, składający się ze Szkoły Podstawowej nr 6 i Przedszkola nr 8. W związku z tym, informujemy, że w Przedszkolu nr 8 obok grup 3, 4, 5 i 6-latków w pełnym wymiarze godzin jest możliwość utworzenia grup 6-latków w wymiarze pięciu godzin (funkcjonujących jak obecne ”zerówki”). Rodzic przy elektronicznym zapisie dziecka wybiera odpowiednią opcję dla dziecka sześcioletniego.

ABC PRAWIDŁOWEGO ZAPISU KLASA PIERWSZA

1. Należy zapoznać się z instrukcją dla rodziców i założyć konto na stronie https://nabor.swiebodzin.eu

2. Następnie wypełnić wniosek o przyjęcie do szkoły, podpisać podpisem kwalifikowanym (jeśli się taki posiada) i wysłać drogą elektroniczną.

3. W przypadku nieposiadania podpisu kwalifikowanego wniosek należy wysłać elektronicznie, wydrukować, podpisać (oboje rodziców/opiekunów) i dostarczyć do sekretariatu szkoły w dniach od 02 do 20 marca 2020 r.  do godz. 15.00

Ponadto należy wypełnić i dostarczyć do szkoły wewnątrzszkolny wniosek o zapis (dostępny w sekretariacie lub na stronie www.psp6swiebodzin.com.pl).

Wraz z wnioskami należy dostarczyć:

A) do wglądu:

- dowody osobiste obojga rodziców/opiekunów,

- odpis aktu urodzenia dziecka,

B) kserokopie dokumentów:

- wyrok/postanowienie sądu w przypadku rodziców/opiekunów samotnie wychowujących dziecko,

- orzeczenie o niepełnosprawności i/lub opinię z poradni psychologiczno-pedagogicznej (jeśli dziecko takie posiada).

Ogłoszenie  wyników nastąpi 14 kwietnia 2020 roku po godzinie 12:00.

_____________________________________________________________________________________

ABC PRAWIDŁOWEGO ZAPISU do PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA nr 8 w Świebodzinie

Należy zapoznać się z instrukcją dla rodziców i założyć konto na stronie https://nabor.swiebodzin.eu

Następnie:

-wypełnić wniosek o przyjęcie do przedszkola,

-wysłać drogą elektroniczną,

-wydrukować i podpisać (oboje rodziców/opiekunów),

-dostarczyć do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 6, w dniach od 09 do 23 marca 2020 r. do godz. 15.00.

Wraz z wnioskami należy dostarczyć:

A) do wglądu:

- dowody osobiste obojga rodziców/opiekunów,

- odpis aktu urodzenia dziecka,

B) kserokopie dokumentów:

C) oryginały dokumentów

- zaświadczenie o zatrudnieniu rodziców/opiekunów

- oświadczenia dostępne na stronie internetowej https://nabor.swiebodzin.eu (moduł: pliki do pobrania)

Ogłoszenie  wyników nastąpi 14 kwietnia 2020 roku po godzinie 12:00.

Wniosek ważny jest dopiero po podpisaniu przez oboje rodziców/opiekunów i dostarczeniu do placówki.

Zapraszamy na stronę SERWISU NABORU oraz do zapoznania się z instrukcją na stronie internetowej naboru.

HARMONOGRAM REKRUTACJI