Liczba odwiedzin od dnia 07.02.2014: 199 009

Wydarzenie

< ,,Wychowanie przez czytanie”
2019-11-27 08:18 Wiek: 9 days

Szkolna dyskoteka z okazji Andrzejek

W dniu dzisiejszym odbyła się szkolna dyskoteka z okazji Andrzejek. Dj Mundek poprowadził fantastyczną zabawę a Samorząd Uczniowski przygotował konkursy i wróżby. Można było zabawić się ze ślepym losem i zobaczyć, jak na imię będzie miała nasza przyszła partnerka czy partner

Było również  stanowisko, gdzie można było wzbogacić swoją twarz  o andrzejkowe malunki. Samorząd zorganizował także konkurs jedzenia jabłek na czas. Utrudnieniem było zawieszenie owoców na sznurkach trzymanych przez uczniów. Zatem  zabawy był ogrom. Zwycięzcą konkursu okazał się Wojtek  Korkiewicz z klasy VIG, drugie miejsce zajął Nikodem Siemaszko z VIF a trzecie miejsce przypadło Mariuszowi Hołowni z klasy VIIA.
Serdeczne gratulacje!
>>>galeria zdjęć<<<

Ogromne podziękowania należą się także Radzie Rodziców, dzięki której mogliśmy bawić się z profesjonalnym wodzirejem. Ogromnie dziękujemy!