Października 2020

Wydarzenie

2010-05-17 11:18 Wiek: 10 yrs

Zmieniamy świat na lepsze z Zabadellą - konkurs j. angielskiego

Uczniowie naszej szkoły dobrze znają Zabadellę-wróżkę, która pojawia się z zaczarowanej temperówki, aby pomagać Julie i Markowi, bohaterom podręcznika do języka angielskiego dla klasy pierwszej. W maju 2010r. ogłoszone zostały wyniki ogólnopolskiego konkursu, który zorganizowała Sieć Księgarni Edukacyjno-Językowych Polanglo. Konkurs polegał na wykonaniu komiksu opowiadającego o nowej przygodzie z Zabadellą. Z naszej szkoły  do konkursu przystąpiło 19 dzieci z klas I E i I B. Wszyscy wykazali się dużym talentem i ciekawą wyobrażnią. Były to komiksy z  interesującymi dialogami w języku angielskim. Nie udało nam się zdobyć głównej nabrody -wycieczki do Heide Park i Berlina, ale otrzymaliśmy wyróżnienie za udział w konkursie.

Oto grupa uczniów wyróżnionych w tym konkursie:

• Aleksandra Bogdańska  kl.I B
  • Michał Kozłowski  kl. I E
  • Kacper Kowalczyk  kl.I B
  • Szymon Szawioła kl. E
  • Mateusz Korepta  kl.I B
  • Piotr Smolarczyk  kl. I E
  • Agata Winiel  kl.I E
  • Krzysztof Martyn kl.I E
  • Natalia Duraj  kl. I E

W konkursie udział brali również:Korina Zjawin I B, Aleksandra Czapla I B, Alicja Czapla I B, Radek Maciejewski I B, Paweł Rurda I B, Aleksandra Koza I E, Tomasz Śliwiński I E, Jeremiasz Krzych I E, Mariusz Paszkiewicz I E, Piotr Zieba I E.
Wyróżnieni uczniowie otrzymali zestawy kredek i ćwiczenia do j. angielskiego na nowy rok szkolny, natomiast wszystkie dzieci pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów w nauce.Opiekunem konkursu był nauczyciel j. angielskiego p. Dorota Burzyńska, zdjęcia wykonała p. Małgorzata Suchta.

zobacz galerię »