Liczba odwiedzin od dnia 07.02.2014: 184 422

Artykuł

< Uczniowie szóstki poznają tajniki ochrony powietrza i efektywności energetycznej
2019-04-13 20:50 Wiek: 94 days

Judocy - uczniowie naszej szkoły odnoszą sukcesy!

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju judo w Sławie reprezentując Świebodzin i naszą szkolę w świetnym stylu.

W dniu dzisiejszym 13.04.2019 odbył się regionalny turniej Judo „O PUCHAR BURMISTRZA SŁAWY”, w którym wzięło udział około 200 młodych zawodników z kilkunastu klubów sportowych.
Klub Sportowy Herosi - Judo Świebodzin wystawił 12 swoich zawodników z kilku sekcji sportowych, którzy spisali się świetnie „na medal”. Każdy z naszych zawodników stanął na podium, a przez swoje zaangażowanie całej grupy otrzymaliśmy wyróżnienie drużynowe. Dodatkowym atutem było piękne zwycięstwo Kacpra Gumnego w swojej kategorii, który wygrał wszystkie swoje walki przed czasem przez ippon i został uznany za najlepszego technika turnieju.