Licznik odwiedzin:
Liczba dzisiejszych odwiedzin: 77
Liczba odwiedzin od dnia 07.02.2014: 179 752
Teraz on-line: 3

Artykuł

< SUKCES UCZNIÓW SZÓSTKI W KONKURSIE RECYTATORSKIM
2018-12-02 20:35 Wiek: 173 days

"Misja Yeti" klasy IV a udała się znakomicie!

W minionym roku szkolnym uczniowie klasy 3a zajęli drugie miejsce w konkursie „Autostrada do szkoły”. W nagrodę jako jedni z pierwszych widzów mogli obejrzeć fascynujący film!


Nad zadaniami konkursowymi pracowali pod opieką wychowawczyni – pani Renaty Stróżczyńskiej. Konkurs jest elementem programu rozwijającego wśród najmłodszych uczniów umiejętności związane z bezpiecznym poruszaniem się po drogach. Program Autostrada do szkoły jest działaniem edukacyjnym firmy „Autostrada Wielkopolska”.

Nagrodą za zajęcie tak wysokiego miejsca była wycieczka i materiały edukacyjne dla każdego ucznia klasy. Natomiast nasza szkoła w nagrodę za bardzo aktywny udział aż sześciu klas i wysokie wyniki w Grywalizacji otrzymała bardzo ładne stojaki na rowery w kształcie głowy zebry.

W końcu doczekaliśmy się nagrody i  29 listopada 2018 r. już jako klasa 4a pojechaliśmy do Zielonej Góry na film pt. „Misja Yeti”.

Warto się uczyć i brać udział w konkursach, bo może nas spotkać miła niespodzianka! Zapraszamy uczniów klas I – III do udziału w tegorocznej edycji programu i konkursu pod nazwą Grywalizacja.