Liczba odwiedzin od dnia 07.02.2014: 161 493

< Dzień Życzliwości naszej szkole
2018-11-25 17:52 Wiek: 24 days

#Sukces - III miejsce dla uczennicy z NASZEJ SZKOŁY!

Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie "Technologiczne Dzieciaki" zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze.

Konkurs fotograficzny "Zabierz Robota w świat nowoczesnych technologii"  Technologiczne Dzieciaki to podróż do świata technologii, robotów i eksperymentów, gdzie lubuskie dzieci mają możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami poprzez wspólną, twórczą zabawę i eksperymentowanie. Warsztaty pozwalają na rozwijanie wyobraźni, rozbudowują ciekawość świata, są inspiracją do nowych zainteresowań, a przede wszystkim pobudzają kreatywność i rozwijają umiejętność analitycznego i logicznego myślenia.

Konkurs Zabierz Robota w świat nowoczesnych technologii polegał na wykonaniu zdjęcia Robota (wyciętego z udostępnionego przez Organizatora szablonu) na tle nowoczesnej technologii. Zadanie skierowane było do uczniów klas IV - VI szkół podstawowych.

Nagrodę i III miejsce zdobyła uczennica Maja Tomaszewska z klasy 4B.
Pozostali uczniowie, którzy również wzięli udział w konkursie to:
Iga Gaik  z kl. 4A
Marcel Piechowicz  z kl. 4E
Maksymilian Mickaniec  z kl. 4F
Marika Piechowicz z kl. 6D
Tomasz Boruszewski z kl. 6D
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcy serdecznie gratulujemy!

Szkolny koordynator konkursu Pani Aneta Raczykowska - nauczyciel informatyki.

zobacz prace konkursowe>>