Liczba odwiedzin od dnia 07.02.2014: 161 494

< Kolejny sukces SP 6 - III miejsce "Akcja – segregacja. 2 razy więcej, 2 razy czyściej"
2018-12-01 21:43 Wiek: 17 days

SUKCES UCZNIÓW SZÓSTKI W KONKURSIE RECYTATORSKIM

1 grudnia 2018 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. H. Sienkiewicza w Świebodzinie odbył się Finał XIX Konkursu Recytatorskiego O Laur Niepodległej pod patronatem wojewody wielkopolskiego i lubuskiego.

Dwoje uczniów Barbara Taront z 6d i Bartosz Mikołajczyk z 5a reprezentowali naszą szkołę, po sukcesie w etapie rejonowym, który miał miejsce kilka dni wcześniej. Obydwoje recytowali wiersze Jana Lechonia, „Rejtan” i „Pani Słowacka”. Basia zajęła I miejsce, Bartosz II w kategorii szkół podstawowych.
Jury oceniało stopień trudności tekstu, interpretację, intonację, dykcję i ogólne wrażenie artystyczne. Nagrody zwycięzcom wręczył Burmistrz Świebodzina Tomasz Sielicki.

Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem pani Izabeli Statkiewicz.

zobacz fotorelację>>