Kwiecień 2019
Liczba odwiedzin od dnia 07.02.2014: 175 819

< Klasy 3 a i 3 b biorą udział w projekcie „ Bezpieczne wędrówki od grosika do złotówki”.
2019-01-13 19:50 Wiek: 94 days

Szóstka kolejny raz zagrała z największą orkiestrą świata!

W dniach 10-11 stycznia 2019r. nasza szkoła włączyła się w zbiórkę pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To już 27 Finał akcji, którego tegorocznym celem jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Pomaganie jest dziecinnie proste - to hasło przyświecało również naszej szkolnej akcji, w ramach której w czwartek 10 stycznia odbyły się pokazy udzielania pierwszej pomocy.

Uczniowie z klas I-VI zostali wprowadzeni w tą tematykę przez ratowniczkę Marlenę Piechę, której dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas.
Przez dwa dni na wyznaczonych lekcjach przeprowadzona została również zbiórka pieniędzy, której kulminacyjnym punktem był zorganizowany podczas długiej przerwy w piątek, 11 stycznia, kiermasz wypieków. Dochód ze sprzedaży ciasta i innych pyszności, przygotowanych przez uczniów klas IV-VI i ich rodziny, przeznaczony został w całości na wsparcie WOŚP.
Akcja cieszyła się ogroooomnym zainteresowaniem, wszystkie słodkości rozeszły się w mgnieniu oka. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w dostarczenie własnych wypieków, a skala przedsięwzięcia przerosła nasze oczekiwania. Macie naprawdę wielkie serca!
W tym miejscu chcemy podziękować uczniom z samorządu uczniowskiego i klasy VId za pomoc.
w organizacji naszych działań. Dokładna kwota przekazana przez nas na rzecz WOŚP zostanie podana już po finale, jednak jesteśmy pewni, że była ona rekordowa

Szkolnym opiekunem akcji - Karolina Stróżyk

Wiadomość ze sztabu WOŚP - zebraliśmy kwotę 1.739,27zł. Fantastycznie dobra wiadomość. A najlepsza jest świadomość, że tyle zaangażowania i dobrej energii chcieliśmy przekazać, by pomóc innym dzieciom.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji>>